Investice do nemovitostí a realit mají zelenou!

Uvažujete o nějaké formě investování? Zvažte crowdfunding, tedy finanční spoluúčast na financování některého z vámi vybraných developerských projektů. Zajímá vás víc? Čtěte dál a dozvíte se to!

Pořídit si byt na investici zřejmě napadlo mnohé z nás. Koupit si malou garsonku a její hypotéku splácet z jejího pronájmu. Ono to však není tak snadné, jak se na první pohled může zdát. Bohužel ne každý apartmán je totiž pro investiční účely vhodný. Crowdfunding nemovitostí jinými slovy má svá jasně daná pravidla, s nimiž je na místě se seznámit.

Obsah

Ne každá investiční nemovitost vydělává!

Tak v podstatě zní pravidlo číslo jedna. Jak investovat do nemovitostí? K tomu, aby investice do nemovitostí byla úspěšná a investor na ní neprodělal, je nezbytná alespoň základní orientace na realitním trhu. Nejlepší investice do nemovitostí je zkrátka s těmi, kteří realitnímu trhu rozumí. Už jen z toho důvodu je vhodné obrátit se na profesionály, kteří mají investiční nemovitosti v malíčku. Vědí, jaká nemovitost se bude dobře pronajímat a za jakou cenu. Ty seženete například ve společnosti CroFunGo.

Proč investovat s CroFunGo?

Důvodů, proč investovat zrovna s CroFunGo, je hned několik. V první řadě se jedná o investici s fixním až pětiprocentním zhodnocením a zproštěnou jakýchkoliv poplatků. Investici, u níž jste předem obeznámeni jak s výší úroků a investičním horizontem, tak i účelem a využitím vámi vložených finančních prostředků. Je přitom jedno, zda přispějete pětistovkou, nebo několika sty tisíci.

TIP: Odhad ceny nemovitosti

Každý projekt si opravdu proklepnou

Nabízené projekty jsou posouzené a prověřené a to jak z pohledu záměru developera, tak i z pohledu toho, zda-li je projekt dobře zpracován. Na základě těchto informací určí, zda projekt bude prezentovat svým investorům. To je při investování nesmírně důležité, ne-li nezbytné. Vy coby potenciální investor tak máte větší klid, že vybrané investiční byty mají reálnou šanci na úspěch.

Budete-li chytří, neproděláte!

Výběr investiční nemovitosti je navíc jen na vás. Jednoduše si ji vyberete a svými vloženými finančními prostředky přispějete k realizaci developerského projektu. Investice do nemovitostí s CroFunGo patří mezi ty, které lze jen doporučit.

Related Post