Časté půjčky – proč je dobré se nad tím zamyslet? 2

Už se vám určitě stalo, že jste měli problémy s financemi, před výplatou byl rozpočet napnut úplně k prasknutí a mnohdy to nešlo jinak, než si půjčit před výplatou. Ať už od někoho z rodiny nebo přímo od bankovních či nebankovních sektorů. Problémy s financemi mohou mít lidé během chvíle. Právě pro takové situace jsou k dispozici půjčky před výplatou, rychlé půjčky a podobně. Když udržíte situaci pod kontrolou, pak to problém nejspíš nemusí být. Horší jsou však situace, kdy se motáte daleko víc do půjček a vůbec všeho. Pak budete muset brát půjčky před výplatou, mikro půjčky a podobně měsíc co měsíc.

Pozor na registr dlužníků!

Do něj se můžete dostat velmi rychle, ani v podstatě nebudete vědět jak. Časté půjčování vás právě zde může dostat a případné nesplacení nebo pozdní splátky vás mohou dostat do registru Solus a právě zápis zde je negativní. Ne každá banka nebo nebankovní společnost vám poté půjčí. Vyzkoušejte dogie.

Okrádáte sebe

Přemýšlejte o tom, že když splácíte měsíc co měsíc půjčky a máte k tomu navíc také úroky, ochuzujete se o své peníze. Úroky, prodloužení splatnosti, poplatky za vyřízení a další věci znamenají, že měsíčně utrácíte vysoké částky de facto zbytečně. Uznejte, že ve chvíli, kdy nebudete mít tyto půjčky ušetříte za měsíční poplatky, úroky a podobně.

Related Post