Eurojackpot si díky Sazce užijete i u nás

Rádi sázíte, ale láká vás o dost bombastičtější výhra? Nebo naopak, příliš či vůbec nesázíte, ale možnost vyhrát miliony eur by vás přesvědčila to vyzkoušet? Díky Sazce se lze i od nás zúčastnit loterie Eurojackpot, která je výjimečná právě snovými výhrami.

Výhry v Eurojackpot nenechávají nikoho chladným

A ani nemohou. Minimální výhra začíná na 10 milionech € a narůst může až na 90 milionů €. Díky pravidlům navíc nemusíte ani trefit všechna čísla, abyste milionovou výhru získali. Kdo by nechtěl vyhrát miliony eur? S takovou výhrou se náš život může zcela proměnit. Už se nebudeme muset obávat svého finančního zajištění. Budeme svobodnější, či se třeba konečně pustíme do plnění svých snů. A je jedno, jestli mezi ně patří pořídit si vilu u moře, nebo konečně rozjet svůj podnikatelský nápad.

Jak se zúčastnit milionové loterie Eurojackpot?

Princip loterie Eurojackpot je velice jednoduchý. Úkolem je tipnout si sedm čísel. Pět vybíráte z řady 1 až 50, dvě dodatková čísla pak z číselné řady 1 až 10. Ta se nazývají euročísla. Jde tedy o matici 5/50 + 2/10. Kolik vás to bude stát? Za jeden vyplněný sloupeček se platí 2 €. Jde o platbu pro jedno sázkové období. Sázku si však lze předplatit i pro více slosování dopředu. Další možnost představují tzv. systémové sázky podle tabulek Eurojackpot.

TIP: Zatímco v ČR je účast v loterii Eurojackpot možná přes Sazku, na Slovensku přes TIPOS.

Vsaďte si!

Chcete hrát o miliony eur? Navštivte prodejní místa Sazky. Případně to zkuste online. Tiket lze podat dokonce přes tablet či prostřednictvím mobilního telefonu. Velice zdařilá aplikace funguje na zařízeních s iOS i s Androidem. Zcela bez potíží si takto vsadíte, kdykoliv dostanete chuť prověřit svoji „štěstěnu“. Eurojackpot se poprvé losoval v březnu 2012. Dnes se losuje pravidelně každý pátek. Ne u nás, ale ve Finsku (Helsinky). Vyhrát své miliony máte tedy šanci každý týden.

Related Post