Nechte si zpracovat srovnání hypoték na míru

Pořízení bydlení je pro většinu lidí největší životní investicí. Málokdo má našetřeno tolik, aby si na byt či dům nemusel nic půjčovat, vzít si hypotéku bývá téměř samozřejmost. Jenže jakou? Která pro vás bude nejvýhodnější?

Je vám zřejmě jasné, že než se upíšete, je nutné provést porovnání hypoték. Nemusíte na to ovšem být sami. Jednou z variant je využít online srovnávače. Ty jsou ovšem dělány univerzálně, srovnávají hypotéky pro průměrného klienta, nikoliv vám na míru.

Obraťte se na hypoteční specialisty

Místo toho se tedy můžete obrátit na specialisty na hypotéky, kteří se budou věnovat individuálně pouze vám. Provedou srovnání hypoték přímo pro vás a sdělí vám, která z možností je nejlepší konkrétně pro vás.

Na hypoteční úvěry se specializují ve firmě AMJ, kde každému klientovi srovnají hypotéky ve 12 bankách a 5 spořitelnách. Nejen že jsou schopní najít tu nejlepší, ale také umí vyjednat průměrně o 0,5 % nižší úrok. Na hypotéce každému ušetří průměrně 73 000 Kč, navíc jsou schopní zařídit hypotéku dopřed, tedy dříve, než si vyberete nemovitost.

Srovnání hypoték je komplexní

Podle čeho si vybíráte hypotéku? Podle úrokové sazby? To ale přece není jediné kritérium. Měli byste sledovat i délku splatnosti, fixaci a další kritéria. V AMJ tohle udělají za vás. Také umí sepsat žádost o hypoteční úvěr, dodat k němu kompletní podklady a budou vám archivovat vaše smlouvy o hypotečním úvěru.

Kromě toho se o vás hypoteční specialista bude starat po celou dobu trvání hypotéky. Aktuálně jsou úrokové sazby docela vysoko, ale je možné, že v budoucnu poklesnou. V takovém případě vám hypotéku pomohou refinancovat, aby pro vás byla stále výhodná.

Máte zájem o srovnání hypoték od specialistů? Kontaktujte je třeba přes webový formulář u nich na webu. Žádná osobní schůzka není nutná, vše vyřešíte pohodlně online.

Related Post