Využijte štědré benefity Albert!

Šetřit je nucen stále větší počet obyvatel. Nutí je k tomu inflace zdražující v podstatě většinu komodit, bez nichž se neobejdeme. S tím jak zdražují potraviny a energie, zdražují obědy v restauracích i školních jídelnách. I přesto stále existují způsoby, jak ušetřit. Jen jde o to vědět, kde a co nakupovat.

O slevových akcích se ještě donedávna tradovalo, že je doménou pouze seniorní části společnosti. Jedině ti měli čas jet třeba pro levnější mléko na druhý konec města. Nebo při nákupech obejít několik obchodů. Dnes ve slevách nakupuje téměř každý. Musí. Zboží za plnou cenu se pro mnohé stává nedostatkovým luxusním zbožím. Nákupy ve slevách, akcích, se slevovými kupóny či kódy tak začínají být běžnou věcí i pro střední třídu.

Nakupujete v akcích? Správně děláte!

Současné nákupy většiny z nás tedy probíhají zhruba následovně: den před plánovaným nákupem (já například nakupuji každý týden v pátek ráno), si zákazník prostuduje leták řetězce, v němž běžně nakupuje. A vypíše si seznam produktů, které v něm lze pořídit levněji. Například hypermarket Albert v okamžik psaní tohoto článku nabízel vepřovou plec se slevou ve výši 52 procent. To už je, sami uznáte, velmi slušná sleva. To samé platí na polotučné mléko (sleva 30 procent), máslo (sleva 25 procent), poctivé vídeňské párky (sleva 35 procent) a mohli bychom pokračovat. Maso i mléko si navíc můžete pořídit do zásoby a dát zmrazit. Poskládáte-li svůj nákup z těchto položek, utratíte za nákup zhruba stejnou částku jako před inflací.

Vařte levně a chutně!

A z těchto výhodně nakoupených produktů pak sestavíte jídelníček. Recepty na ně najdete pro změnu na stránkách albert.cz. Vepřovou plec upečete i z ní uvaříte lahodnou omáčku. A pak samozřejmě existuje spousta dalších receptů na levná a chutná jídla. Cenově dostupný a rychlý je ale také palačinky recept, cuketové rizoto, rajská omáčka se špagetami a spousta dalších. Zkrátka to jde, nemyslíte?

Related Post