Vilapark Klamovka: Zůstaňte ve městě i v přírodě zároveň

Výběr místa bydlení je důležitým životním krokem. Ostatně spousta z nás tady pak stráví celý zbytek života. V dnešní době jsou lidé poměrně nároční. Rádi by žili u přírody, zároveň si ovšem chtějí užívat všech výhod blízkosti města. Jde to? V Praze rozhodně.

Kdo má strach, že Praha je příliš velké město a na život tady by si zvyknout nedokázal, ten by měl zaměřit svou pozornost na nové byty Praha 5 v projektu Vilapark Klamovka. Ten totiž splňuje zdánlivě nemožné. Kombinuje živoucí město a klidnou přírodu.

Bydlení u zámeckého parku Klamovka

Vilapark Klamovka se nachází v bezprostřední blízkosti dřívějšího zámeckého parku Klamovka, který byl pro svou krásu velmi obdivován. Své kouzlo má dodneška, po šlechtické rodině Clam-Gallasů tu zbyly skvosty. Chtěli byste blízko těchto skvostů žít? Klamovka byty vám sen splní.

Praha Smíchov je dobrým místem pro život. Tramvají či autobusem se dostanete rychle na Anděl, odkud už je to jen kousek do jádra Prahy. Blízko byste měli i vlakové nádraží Praha-Smíchov a okraj města rovněž není daleko. Samozřejmostí jsou pošta, restaurace, obchody, školy a školky v docházkové vzdálenosti.

Designové potěšení pro oko

Novostavby Praha 5 blízko Klamovky jsou rozdělené v podstatě na dvě části. Na severu najdete městské viladomy s krásným výhledem na Prahu 5, na jihu pak nízkopodlažní zástavbu pro rodiny. Obě části jsou oddělené pěší stezkou navazující na park.

Stylově působí i interiéry, za nimiž stojí zkušení designéři. Veškeré byty Smíchov z tohoto projektu se každopádně dají upravit na míru, pokud by se vám něco nelíbilo. Přece jenom investice do bytu je investicí na dlouhou dobu, takže je potřeba, abyste byli plně spokojení.

Vyberte si svůj byt

Kolik stojí takové byty Praha Smíchov? Tuto informaci najdete přímo na webu projektu Vilaparkklamovka.cz. Investice do nemovitosti v dobré lokalitě a s vysokými standardy se ale každopádně vyplatí.

Za Vilaparkem Klamovka stojí developer Metrostav Development. Na jeho webu najdete informace také o dalších rezidenčních projektech.

Related Post