Chcete mít jistotu, že spolupracujete se spolehlivým subjektem? Prověřte si jeho schopnost splácet

Každým dnem se nepočitatelné množství lidí domlouvá, uzavírá smlouvy, najímá si řemeslníky a mnoho dalších oblastí. V každém zmíněném případě se spoléháte na druhou stranu a svěřujete jí své finance či jiný majetek. V ideálním světě by byl každý poctivý a vy byste byli vždy v bezpečí. V takové fantazii ovšem nežijeme, a tak je potřeba si dávat pozor. Jak na to?

Nikdy nevěřte problémovým dlužníkům

Podle posledních statistik exekučního úřadu chodí po našich ulicích sedm set dvanáct tisíc dlužníků. Z tohoto čísla má více jak polovina osob minimálně tři exekuce. Průměrně se jedná o neuvěřitelný údaj šesti dlužnických řízení na každého z nich. Nejspíše byste nechtěli svěřit svůj majetek do rukou někoho s takovými záznamy, nemáme pravdu?

Velkou výhodou je fakt, že si lze daný výpis u každého subjektu vyžádat. Díky tomu si zajistíte maximální bezpečí a spolehnete se pouze na bezproblémové partnery. Pomoc vám poskytne centrální evidence exekucí, přičemž není potřeba obíhat žádné úřady a vyplňovat spousty dokumentů. V dnešní době lze vše zařídit pohodlně online z vašeho domova. Jak na to?

Jen pár kliknutí vás dělí od důležitých informací

Celý systém je k nalezení na stránkách Kontrolaexekuce.cz. Po jejich otevření na vás vyskočí jednoduchá tabulka, do níž vyplníte pár základních údajů. Kontrolu můžete zařídit na základě IČO, rodného čísla, nebo jména a data narození hledaného člověka. Po vyplnění vše potvrdíte a během pouhé chvíle se dočkáte hledaných odpovědí.

Spousta problémových dlužníků je stále velmi aktivní ve svých podnikatelských činnostech, přičemž samozřejmě nejednají se svými zákazníky poctivě. Nechcete-li riskovat, určitě důvěřujte, ale prověřujte. Možná si tím zachráníte mnoho vážných problémů.

Related Post