Vykoupíme regálové technologie bez starostí

Vyklízíte sklad či dílnu a potřebujete se zbavit regálů, ale nevíte co s nimi? Nebo naopak hledáte regálové systémy, které budou přesně splňovat Vaše představy? Nemusíte zoufat, společnost PEMATROS s.r.o. se o to postará!

Naše společnost se zabývá regálovými technologiemi a dílenským vybavením. Dodáváme je po celém území České republiky. Kromě výkupu regálů se věnujeme také vybavením kanceláří, skladů, výrobních prostor a dalších míst, kde se bez regálových technologií lze jen těžko obejít. Našim zákazníkům chceme nabídnout to nejlepší, a proto jim přinášíme komplexní služby, součástí kterých se snažíme společně vybrat nejvhodnější řešení a zároveň dodávat pouze vysoce kvalitní výrobky. Dbáme přitom vždy na jejich požadavky a na okolnosti výběru, jako jsou cílové prostory nebo rozměry.

Co dělat, když se potřebuji zbavit regálů?

Může se stát, že svůj pracovní prostor nechcete vybavit, ale naopak ho potřebujete z nějakého důvodu vyklidit. Důvodem může být například stěhování nebo renovace daného objektu. V tomto případě se Vám může hodit výkup regálů, který zařídí naše firma. Vykupujeme stále funkční a fyzicky nepoškozené regálové celky a regálové systémy, a to i ve větším množství. Samozřejmostí je zajištění odborné demontáže a odvoz na naše vlastní náklady. Co se týče platby za odkoupené regály, peníze dostanete buď hotově na ruku nebo Vám vystavíme zálohovou fakturu před nakládkou. Další zajímavou službou, kterou nabízíme, je garance zpětného odkupu. V praxi to znamená, že námi vyrobené regály a regálové systémy od Vás po čase zpět odkoupíme za cenu, na které se předem dohodneme.

Jak zařídit vybavení?

Pokud pracovní prostory nevyklízíte, ale naopak je potřebujete zařídit, mohou Vám být nápomocné naše regálové systémy. Vybrat lze hned z několika druhů a typů. K dispozici jsou jak regály v provedení posuvném, tak i stacionárním. Rozdíl v jednotlivých typech je ve využití a množství doplňků, které se k nim dají přidat. Na výběr máme například policové bezšroubové regály, vysokozátěžové regály, které jsou uzpůsobené na zátěž větší než 350 kg na polici, dále regály spádové, mobilní posuvné regály nebo regály konzolové. S výběrem Vám samozřejmě rádi pomůžeme, abychom docílili Vaší naprosté spokojenosti.

Nesmíme opomenout ani dílenský nábytek, který máme také v nabídce. Je určen především do dílen, servisů, laboratoří, škol a podobně. Výhodou těchto výrobků je vysoká kvalita a pevnost, a to díky kvalitnímu zpracování a masivní konstrukci. Povrch zajišťuje dlouhodobou životnost díky práškové barvě, kterou je upraven.

Bazarové regály

Pokud si z nějakého důvodu nechcete kupovat regály nové, máte možnost zakoupit naše bazarové regály. To jsou námi odkoupené regály, u kterých garantujeme výborný stav a skvělou cenu. Samozřejmostí je dodání je Vámi zvolený den a čas. Určitě Vás potěší garantovaná záruka na použité regály, která čítá minimálně 6 měsíců. Mimo jiné garantujeme i dlouhodobou životnost, protože jsme přesvědčeni o kvalitě námi prodávaného zboží.

Naše komplexní služby platí i v tomto případě. Vybrané regály, které zakoupíte, přizpůsobíme Vašim požadavkům a prostorám, ve kterých budou regály umístěné. Nemusíte se tak bát, že by regály do vyhrazeného prostoru neseděly. Bazarové regály jsou rozhodně velmi výhodným řešením, protože nejen ušetříte, ale díky jejich skvělé kvalitě ani nepoznáte, že nejsou nové.

Related Post