Bez doložení příjmu spíše u nebankovní společnosti

Půjčky představují v dnešní době finanční výpomoc v různých životních situacích. Mohou se stát rychlou peněžní injekcí, když nemáte prostředky na nečekané výdaje nebo vám naopak umožní splnit si sen a investovat do svých zálib a vybraných věcí.

Pokud vás v tomto ohledu zajímá půjčka bez doložení příjmu, ať už ho nechcete či nemůžete doložit z jakéhokoliv důvodu, zapomeňte na bankovní segment. V tomto případě se obracejte spíše na nebankovní společnosti, které tuto formu úvěru nabízí.

Bezpečná nebankovní půjčka

Spousta lidí má nebankovní půjčky spojeny s vysokými úroky a nekalými úvěrovými podmínkami. Takovým časům je však dávno konec. Dnes musí nebankovní společnosti disponovat příslušnou licencí a jsou pod drobnohledem České národní banky. Díky tomu je nebankovní půjčka stejně bezpečná jako ta bankovní, akorát navíc může přinášet několik zajímavých benefitů.

  • Benevolentnější podmínky získání
  • Rychlost vyřízení
  • Žádost prostřednictvím internetu
  • Řada přidružených služeb navíc

Nebankovní půjčky vhodné ke konsolidaci

Nebankovní úvěry bez doložení příjmu se nemusí týkat pouze jednorázové půjčky. S pomocí tohoto produktu můžete řešit i tzv. konsolidace. Jde o sloučení několika úvěrových závazků, který nahradí jeden jediný. Ten je obvykle spojen s novými splátkovými podmínkami.

  • Výhodnější úroková sazba
  • Možnost prodloužení doby splatnosti
  • Získat lze další peníze navíc

I takhle flexibilní mohou být nebankovní půjčky, v jejichž případě se můžete oprostit od ručitele nebo zástavy nemovitosti. Záleží samozřejmě na konkrétním případě a také na tom, jakou nebankovní společnost oslovíte.

Vyberte si vhodného poskytovatele nebankovních půjček

Jestliže si potřebujete půjčit peníze a máte zájem o nebankovní půjčky bez doložení příjmu, porovnejte jednotlivé nabídky na trhu. Tento proces pochopitelně nebudete provádět u jednotlivých půjček zvlášť. Využít můžete srovnávacích webů, které disponují bohatou a pravidelně aktualizovanou databází půjček na jednom místě. Osvědčeným řešením je internetový portál Půjčka.co, kde se domůžete nejenom nebankovních půjček, ale také mnohých dalších finančních produktů. Zkrátka vše najdete na jednom jediném místě.

Related Post