Daňoví a účetní poradci z EKP vám zajistí kompletní služby

Pokud vám společnost prosperuje, hromadí se vám faktury, nemáte přehled v daňové oblasti a sousedka, která vám doposud zajišťovala účetnictví, už prostě nestíhá, je čas na změnu. S dalším zaměstnancem by rostly náklady, navíc často je nezbytné mít několik účetních, aby pokryli mzdy, daně i fakturace. Protože však není jednoduché sehnat spolehlivé pracovníky, stále více firem se obrací na externí specialisty. Daňoví a účetní poradci vám zajistí vše, ať už jste malá, nebo velká společnost, zavedená firma, či start-up.

V současné době existuje celá řada takových externistů, nicméně vyplatí se vsadit na ověřené odborníky. Profesionální daňoví a účetní poradci z EKP pokryjí oblasti daní, účetnictví, mezd i firemního poradenství. EKP je totiž jednou z pěti největších tuzemských společností zajišťujících uvedené služby.

Daně aneb vše od poradenství až po kontrolu

Pokud byste neplatili daně tak, jak máte, dopouštíte se trestného činu, což pravděpodobně není váš cíl. Co si představíte, když se řeknou daně? Daňové přiznání, daň z příjmů právnických osob, DPH, nebo spotřební daň? Jak je to, když poskytujete své služby či prodáváte produkty i do zahraničí? Všechno mají v malíčku právě daňoví poradci z EKP, kteří nedopustí, abyste platili kvůli nedostatkům a chybám pokuty, protože chyby prostě nedělají.

Účetnictví a všechny účetní procesy

Další důležitou součástí prosperujícího podniku je správné účetnictví. Poradci dohlédnou na to, abyste včas uplatnili zákonné odpočty, a tím pádem neplatili vyšší daň, než ve skutečnosti musíte.

V okamžiku, kdy vám začne EKP vést účetnictví, provede i finanční kontrolu, aby byly odhaleny závažné chyby. Postarají se o vás certifikovaní poradci, díky nimž se už nemusíte stresovat, jestli máte všechno správně a náležitě zaúčtováno.

Firemní poradenství při restrukturalizaci i likvidaci

V podnikatelském světě nastávají různé situace, přičemž některé jsou méně, jiné více příjemné. Občas je nezbytné pustit se do kompletní přeměny společnosti, abyste ji nastartovali po předchozím majiteli. Někdy dojde i k restrukturalizaci či likvidaci. Firemní poradenství vám pomůže řešit změny zavčasu, a tím se na ně dokážete lépe připravit, a to i z pohledu účetního.

Společnost je na trhu od roku 2015. Za dobu své existence si vybudovala pevné postavení a zařadila se do pětice nejlepších a největších firem v této oblasti. Zaměstnává třicet lidí a působí především v Praze a okolí, Jihlavě, na Vysočině, v Brně a okolí, ve Svitavách a Pardubickém kraji. 80 % zákazníků tvoří české firmy, zbývajících 20 % jsou zahraniční podniky působící na českém území. EKP je také členem KDP ČR (Komory daňových poradců ČR).

Related Post