Jak se zabavit a vyhrát? Vyzkoušejte Jokerova kouzla!

Hodně cestujete? Trávíte čas ve vlaku, autobusu nebo často někde čekáte? Přinášíme vám tip na to, jak se zabavit, zahnat nudu a zažít dobrodružství spojené s možnou výhrou. Vyzkoušejte jednu z oblíbených her, které nyní můžete hrát v online casinu, a to odkudkoliv.

Všechno, co dříve bylo v kamenných obchodech, se postupně přenáší do online prostředí. A s výherními automaty to není jinak. Přestože můžete stále ještě navštívit kamenná casina a užívat si adrenalin v typicky herním prostředí, většina casin se nově úspěšně zabydlela na internetu. A tak se můžete bavit v pohodlí svého domova nebo kdekoliv na svých cestách.

České automaty

Pokud si chcete zahrát na automatech, na jejichž vzniku se podílely firmy z českými kořeny, máte jich na výběr velké množství. Jsou v nabídkách téměř všech online casin, jako je Forbes, Magic Planet, Synottip, Fortuna nebo Apollo Games. Navíc většina z nich nabízí velmi zajímavé bonusy.

Perfektní bonusová kola nabízí Synot a jejich české herní automaty patří už dlouhodobě mezi nejvyhledávanější. Z některých se dokonce staly hity po celém světě. Mezi nejlepší automaty od společnosti Synot patří například Book of Secrets, Aladdin, Fruity Gold. Na vrcholu se pak drží hra Respin Joker.

Respin Joker je plná speciálních kouzel

Tato hra od Synot Games e  oblíbená protože spojuje nostalgii s novými hracími prvky. K oblíbenému designu ovoce je tu přiřazen ještě vysmátý joker. Respin Joker však v sobě ukrývá několik nadstandardních prvků a tento joker není jen žolík. Když se na válcích objeví jeho podobizna, začne režim volných respinů, neboli volných roztočení, což přináší větší možnost zajímavých výher. Navíc hra nabízí takzvaná plná pole, které představují zdvojené výhry. Pokud se objeví válec vyplněný pouze jedním stejným symbolem, tak se zdvojnásobí všechny výhry, které tvoří součást této kombinace.

Hra tak představuje vzrušující cestu za dobrodružstvím s možností skvělých výher.

 

 

 

 

 

Related Post