Co mají společného CRM systém a cloudové zálohování dat?

Společných věcí by se dalo najít více, například to, že jsou zapotřebí v každé moderní firmě. Na co jsme však chtěli poukázat, je stejná firma, která je poskytuje. Pražské společnosti Algotech se daří jak v oblasti CRM systémů, tak v zálohování dat.

Algotech je příkladem firmy, která se vydala správným směrem. Společnostem, které se soustředí na online svět a technologická řešení, se daří. Pandemie koronaviru je ještě posílila, protože poptávka pro online řešeních a online zálohování dat stoupla.

CRM systém Sugar je v Česku oblíbený

Prvním dílem firmy Algotech je jejich Sugar CRM systém. Češi ho mají rádi, protože je velmi intuitivní a jednoduchý, velice flexibilní. Snadno si do něj přidáte různé moduly a funkce, dá se také integrovat s jinými systémy. Některé firmy sice ještě výhody CRM systémů nepoznaly, ale ty, které už pochopily, jak je komunikace se zákazníky důležitá, bez něj nadále nedokáží žít. Veškeré údaje by se bez dobrého systému spravovaly jen těžko.

Bez zálohování dat dnes fungovat nelze

V současnosti se většina firemních informací uchovává online, ať už na úložištích, nebo přímo v programech. Problém je to ve chvíli, kdy jsou data uložená fyzicky na jednom jediném počítači. Pokud se tomu rozbije pevný disk, jde o obrovský problém. Někdy se data dají obnovit i z rozbitého disku, ale je to dost drahá záležitost. Platit si cloudové úložiště je rozhodně levnější.

Zálohování dat do cloudu je další oblastí, do které se firma Algotech vydala a o niž je velký zájem. Algotech využívá pouze česká datová cloudová úložiště, zákazníci se tak nemusí bát, že by jejich data byla fyzicky uložena někde v Americe. S tím je spojená i čistě česká podpora 24 hodin denně a nejvyšší bezpečnost v souladu s GDPR a legislativou ČR. Do cloudu je možné zálohovat všechna zařízení (Windows, Linux, Mac OS, Android i iOS).

 

Related Post