Trička s potiskem – každodenní móda

Trička, přizpůsobená postavě a správně vybraná v souladu se zbytkem oblečení se stala neoddělitelnou součástí pánského šatníku. Pravidla pro nošení triček s potiskem jsou jednoduchá.

V pánském šatníku jsou důležitým prvkem bílá trička s potiskem. Jejich nadčasový styl se hodí k jakémukoliv oblečení. Oblékněte si k nim džíny, chino kalhoty nebo klidně kraťasy. Jako svrchní část skvěle poslouží kožená bunda tmavé barvy. Tento outfit se hodí na rande i na rockový koncert.

V každé skříni by mělo být triko s potiskem

Trička s potiskem by měla být také v pánské skříni. Vzory, které zapadají do nejžhavějších módních trendů, vám umožňují vytvářet imaginativní stylizace. Díky tomu je pak velmi snadné se svým oblečením vyjadřovat. Pánská trika s potiskem dokonale kombinují klasický styl a originální design.

Trička lze vybírat v mnoha barvách: již zmíněná bílá, šedá, černá, tmavě modrá, vínová nebo třeba tyrkysová. Vzhledem k vysokým letním teplotám a intenzivním slunečním paprskům je vhodné volit jasné barvy odrážející světlo. Nebojte se sáhnout po modrém triku a béžových či červených šortkách.

Trička s potiskem pro zvláštní příležitost

Nemůžete najít žádný motiv, který by vás nadchnul nebo chcete triko na zvláštní příležitost? Chcete vědět, jak navrhnout vlastní tričko pro zvláštní příležitosti? Díky osobně vybranému motivu můžete tričko také personalizovat tím, že tam uvedete jméno dané osoby.

Důležitý je také správný střih trička s potiskem, zejména jeho výstřih. Klasický a odpovídající mnoha siluetám je kulatý výstřih. Dalším oblíbeným je výstřih do V obvykle vyhrazen pro trička přizpůsobená na tělo a doporučuje se spíše štíhlým a dobře stavěným mužům. Hluboké a extravagantní výstřihy jsou určeny pro muže, kteří si rádi hrají s módou, experimentují s obrázky a nebojí se smělých trendů. Takové hotové tričko s potiskem lze nosit například k úzkým džínám. Celkový look by měl být samozřejmě doplněn prvkem jako jsou výrazné sluneční brýle, bomber nebo volná, ležérní kostkovaná nebo teplá košile, pohodlná mikina.

Related Post