Kde prodat auto na náhradní díly?

Máte doma starší vozidlo, které jste nahradili novým, a teď nevíte, co s tím původním? Dokud se ho nezbavíte, musíte stále platit povinné ručení. Právě proto je ve vašem nejlepším zájmu to udělat co nejdříve. Nebojte, neznamená to spoustu dalších starostí.

Pokud vozidlo nechcete prodat do autobazaru nebo nabídnout někde v bazaru dalšímu kupci, můžete prodat auto na náhradní díly. Na náhradní díly se bez problémů vykupují i vozy ve špatném stavu, ze kterých se dá použít aspoň něco. V závislosti na stavu automobilu pak dostanete finanční odměnu.

Prodejce si pro auto přijede až k vám domů

Máte auto na prodej? Proč byste měli někam jezdit? To vy máte něco, co ve výkupu aut chtějí. Přesně tak s vámi budou jednat u Zahotove.cz. Zabývají se výkupem vozidel v libovolném stavu, jako jedinou podmínku si kladou, aby mělo auto všechna čtyři kola – jinak by pro ně bylo těžké si ho odvézt.

Na Zahotove.cz vyplníte formulář, ve kterém uvedete co nejpodrobnější informace o vozidle, přidáte i fotografie. Na základě těchto informací odborník stanoví přibližnou cenu a navrhne vám ji. Jestliže budete souhlasit, domluvíte si setkání, kdy přijede přímo k vám domů a auto si odveze. Na místě tedy ještě provede prohlídku, aby si ověřil, že jste nelhali, co se týče stavu vozidla. Pak už jen sepíšete smlouvu, peníze dostanete v hotovosti na ruku a je vyřešeno. Pro vás je celá záležitost velmi rychlá, osobní setkání nezabere více než 30 minut.

Zbývá jen vyřešit formality

Při převzetí automobilu vám bude vystaveno potvrzení o ekologické likvidaci vozidla. S tím zajdete na úřad na odbor dopravy, kde necháte auto vyřadit z registru vozidel. S potvrzením o vyřazení z registru se obrátíte na pojišťovnu, u které máte uzavřené povinné ručení. Tím je pro vás celá záležitost s prodejem vozidla vyřešená.

Related Post