Nechte si dodat montované haly na klíč

Firmu Polak CZ znají firmy, dílny a průmyslové podniky jako dodavatele profesionálního dílenského nábytku. Věděli jste však, že je též dodavatelem montovaných hal?

V oboru realizace montovaných hal není firma Polak CZ žádným nováčkem. 20 let zkušeností je garancí profesionálních služeb. Společnost má za sebou velké množství realizací a referencí od řady významných firem. K významným zákazníkům patří například Armáda České republiky.

Montované haly pro průmysl, zemědělce, skladování i pro sport

Polak CZ – to jsou montované haly pro celou škálu použití. Firma nabízí montované průmyslové haly, zemědělské haly, hangáry, sportovní haly, jezdecké haly, ale též různě velké přístřešky.

Průmyslové haly lze využít jako výrobní i skladovací prostory. Haly se snadno montují i demontují, mohou se používat i pro trvalé zastřešení, nebo na dobu nezbytně nutnou. Zastřešit je možná i již stojící objekty, či je možné k stávajícím objektům přistavět další prostory i přístřešek.

Pro garážování různých strojů, především letadel a lodí, budou ideální hangáry. Firma Polak CZ velice rychle vyřeší váš problém se zastřešením vašich strojů. Hangár lze lehce postavit i demontovat.

Stejně rychle je možné postavit i sportovní halu. Vybavení a velikost haly se umí přizpůsobit kterémukoliv sportu a jakékoliv požadované kapacitě. K dispozici máte též různé sportovní povrchy.

Variabilní haly s kompletní výbavou

Nabízí se čtyři základní konstrukce. Halu lze postavit na štěrkové podloží, na asfaltovou plochu, na betonové panely, případně na další povrch. Součástí montované haly je osvětlení, vstupní vrata, topení, větrání a odvětrávání i okapy. U sportovních hal též lambriny a tribuny. Variabilní je opláštění haly – od PVC provedení, přes dřevěné obložení, trapézové plechy, technické textilie až po různé sendvičové panely.

Přístřešky na klíč

Polak CZ vám postaví rovněž přístřešky, které odolají i ve sněhových a větrných oblastech. Možnosti přístřešků, pokud jde o opláštění či zastřešení jsou stejné jako u montovaných hal. Lze je použít jako dočasné, ale i trvalé přístřešky.

Related Post