Plechové skříně jsou nenahraditelnou součástí dílny

Dílenský nábytek je charakteristický vysokou pevností, odolností vůči mechanickému poškození a jednoduchým designem. Používá se v domácích i profesionálních dílnách, provozovnách, ve skladech, ale dokonce ve výrobních podnicích. Dílenský nábytek je vyroben z kvalitního materiálu, a tím pádem je schopen odolávat i opravdu velké zátěži. V následujících řádcích vám prozradíme, co by nemělo ve vaší dílně rozhodně chybět.

V podstatě nezáleží na tom, jestli se jedná o malou řemeslnou dílnu, nebo velký autoservis. V každém případě je žádoucí dostatek úložného prostoru, který zajišťují plechové skříně. Stejně tak stojí za zvážení další prvky, jako jsou ponk, židle, NC programy či dílenské vozíky.

Dílenský ponk je alfou a omegou

Pro dílenské tvoření potřebujete nějakou pracovní plochu, kterou vám zajistí dílenský stůl, respektive ponk. Vyznačuje se prostorností, bytelností a robustností. Požadována je stabilita, stejně tak i vysoká nosnost, která by měla dosahovat i 500 kilogramů. Pokud si koupíte nábytek u jedné firmy, můžete dílenské skříně sladit s ponkem a vytvořit si tak příjemné pracovní prostředí ve stejném designu.

Dílenská skříň v mnoha variantách

Úložný prostor vyřeší dílenská skříň. Setkáte se s několika různými alternativami. Záleží především na tom, co plánujete ve skříni uchovávat, podle toho jsou potom k dostání skříně na kapaliny, vertikální skříně s výsuvným oboustranným perfopanelem, dále i skříně plné a prosklené. V některých skříních jsou plastové boxy, jiné mají zase jen police.

Jestliže hledáte specialistu, jenž prodává dílenský nábytek, podívejte se do pestrého produktového portfolia společnosti POLÁK CZ. Prodává vše od ponků přes skříně až po vozíky a různé systémy. Nábytek do své dílny si sestavíte podle svých potřeb a požadavků, především i podle prostorových možností.

Related Post