Party stany a prodejní stánky představují levnou, avšak velmi praktickou investici

Blíží se doba, kdy venku začne být znovu teplé a příjemné počasí, které vás bude lákat k trávení většího množství času mimo domov. Na jaře a během léta je ideální trávit volný čas na zahradě u domu, kde lze pořádat různé akce pro přátele a rodinu. K tomu, abyste měli perfektní zázemí a nebyli limitováni případným deštěm a větrem, je vhodné investovat do party stanu.

S party stanem se nemusíte obávat špatného počasí

Kvalitní party stan vás ochrání před dešťovými kapkami, ale také před nepříjemným větrem či dotěrnými slunečními paprsky, pokud už žhnou příliš. Přitom vás vyjde doslova na pár korun. Stačí zvolit to pravé řešení.

Klasikou, která uspokojí potřeby pro soukromé a veřejné akce, jsou hliníkové party stany. Jejich lehká konstrukce se dá postavit během několika málo minut, hravě to zvládnou i ti z vás, kteří nejsou zrovna dvakrát zruční.

Aby party stan poskytoval dostatečné zázemí, měl by být vysoký alespoň 2 metry. Důležitá je kromě konstrukce také plachta na střechu a boční strany. Zpravidla se dnes používají umělé materiály, kterou jsou nepromokavé a neprofukují.

Alternativou ke stanu s hliníkovou konstrukcí může být ocelový stan. Je trochu těžší, zato však vyjde na ještě méně peněz nežli stany s hliníkovým profilem. Bytelný model z oceli či hliníku se dá využít také jako prodejní stánek, případně reklamní stánek, jestliže se kupříkladu chystáte nabízet jménem vaší firmy nějaké zboží a služby veřejnosti během poutí, výstav a dalších akcí, při nichž je dobré mít alespoň základní zázemí.

TIP: Vyhledávač produktů

Parametry party stanu a reklamního stánku

Party stan se dá pořídit v mnoha modelech a rozměrech. Nejmenší stany jsou o velikosti 2×2m, u vybraných prodejců se však dají běžně zakoupit také prostornější party a reklamní stany o rozměrech 6×3m, do nichž už se vejde poměrně značný počet lidí, potažmo potřebného vybavení, které během party nebo prodejní akce využíváte.

Related Post