Aplikace MP Home pro lepší přehled nad stavebními spořeními a úvěry

Cesta k novému domovu bývá komplikovaná. Nejdříve je třeba začít spořit, pak se pomalu poohlížet po vhodné nemovitosti, sjednat úvěr, vyřídit veškeré papírování. Není toho málo, většina lidí si navíc pořizuje bydlení jen jednou v životě, takže s ničím takovým nemají zkušenosti. Pomoct se jim snaží mobilní aplikace od Modré pyramidy.

Aplikace MP Home je určena primárně klientům Modré pyramidy, avšak vhod přijde každému, kdo plánuje nebo už pořizuje nemovitost. Klienti Komerční banky mají navíc možnost získat přístup do aplikace MP Home z pohodlí domova.

Stavební spoření a úvěry přehledně na jednom místě

Stavební spoření lze založit přímo z aplikace. V aplikaci pak uvidíte detaily o něm a také o stavu vašeho úvěru. Jednoduchý graf ukazuje, v jaké fázi se úvěr nachází, takže máte přehled, co všechno vás ještě čeká. Vidíte veškeré detaily, každou položku, přičtený úrok, platbu nebo státní podporu.

V aplikaci si také vyberete svůj dům

MP Home je skvělou aplikací už ve chvíli, kdy začínáte na bydlení teprve šetřit. Založíte si stavební spoření a přitom už můžete pátrat po bytu či domečku vašich snů. Přímo v aplikaci! V aplikaci totiž najdete i nabídku domů, bytů a pozemků. Jsou zobrazené přehledně na mapě, takže se snadno zaměříte pouze na oblast, jež vás zajímá.

A když se vám něco zalíbí, není nic jednoduššího než si u Modré pyramidy zažádat o úvěr. Modrá pyramida je dlouhá léta považována za odborníka na finance spojené s bydlením. Velké oblibě se těší například jejich půjčka na rekonstrukci s názvem Rychloúvěr. Tento účelový úvěr bez zajištění lze získat až do 800 000 Kč.

Aplikaci MP Home si stáhnete v App Store pro zařízení s iOS nebo v Google Play pro telefony a tablety s OS Android 6 či vyšším. Pokud nejste klienty Komerční banky, je třeba zajít na pobočku Modré pyramidy, tam vám pomohou aplikaci zprovoznit.

Related Post