Permanentní make up – kurzy online. Stojí za to je vyzkoušet?

Plánovali jste, že se zdokonalíte v aplikaci permanentního make upu? Kurzy vám ale zrušila nebo odsunula na neurčito pandemie Covidu-19? Naštěstí neexistuje pouze prezenční forma. Třeba jste nikdy neuvažovali o online školení. Doba ale vyučování přes internet přímo přeje. Tak proč byste museli čekat, až se situace kolem koronaviru uklidní? V tomto článku se přesně na tyto programy zaměříme. Dočtete se, jaké jsou hlavní výhody kurzů přes internet a co všechno se naučíte z pohodlí domova.

Obsah

Permanentní make up – kurzy online absolvujete prakticky odkudkoliv

Tato školení jsou primárně určena pro vizážisty, kteří mají s permanentním make upem nějaké praktické zkušenosti. Máte možnost prohloubit znalosti a prodiskutovat s vyučujícím vše, co vás k danému tématu zajímá. V případě rekvalifikace na odborníka přes permanentní make up, budete muset absolvovat prezenční kurz. Ten je zpravidla zakončen závěrečnou zkouškou. Začátečníci potřebují hodiny praktického výcviku. Rekvalifikačního kurz musí být akreditovaný podle zákona o rekvalifikaci.

6 skvělých důvodů, proč byste do toho měli jít právě teď

  1. Online školení jsou levnější. Ušetříte za cestovném a ubytování.
  2. Učíte se tehdy, kdy to vyhovuje právě vám.
  3. Připojit se odkudkoliv. Potřebujete jen kvalitní internet.
  4. Přes internet se vyučuje pudrová metoda, ombré, permanentní make up rtů a rekonstrukce prsních dvorců.
  5. Lektoři jsou s vámi v kontaktu po celou dobu trvání kurzu.
  6. Neomezují vás vládní protiepidemická opatření.

Díky online programům si můžete osvěžit a prohloubit teoretické znalosti

Specialista vykonává velmi zodpovědné povolání. V rámci své praxe budete muset perfektně zvládnout také teorii. Ta se ve větším rozsahu učí v rámci teoretické části rekvalifikačních kurzů. Není ale na škodu připomenout si dané učivo. Je přesně tato problematika to, v čem cítíte, že máte stále rezervy? V tom případě se zaměřte na teorii a předpisy, které k vykonávání svého povolání musíte ovládat na jedničku.

Mezi naprosto zásadní teoretické znalosti patří:

  • Základní vědomosti o anatomii a fyziologii kůže
  • Hygienické a právní požadavky pro výkon vašeho povolání – kvůli epidemii koronaviru jsou požadavky na hygienu ještě přísnější a nová opatření se vyvíjí velmi dramaticky.
  • Teorie pigmentů
  • Indikace a kontraindikace – před každou aplikací musíte se svou klientkou absolvovat pohovor, během kterého se ujistíte, zda jí nehrozí vážná alergická reakce. Jste si jistí, že znáte všechny kontraindikace? Neriskujte. Osvěžte si své znalosti v rámci vybraného online školení.

Permanentní make up obočí a očních linek má zářnou budoucnost

Pokud se zeptáte českých žen, co si nechávají nejčastěji upravovat v kosmetickém salonu, většina z nich vám odpoví obočí. Oči jsou oknem do duše a obočí je rámem, který dotváří celkový dojem. Kvůli rouškám se navíc změnil přístup k líčení a péči o pleť. Rty nejdou vidět, takže se veškerá pozornost upíná právě k očím a obočí. Prosazuje se minimalismus a přirozenost. Prodeje dekorativní kosmetiky na řasy a obočí od počátku pandemie výrazně stouply. Dá se tedy předpokládat, že zájem poroste i o profesionální úpravy obočí s pomocí permanentního make upu.

Kvalitní vzdělání je základem vašeho profesního úspěchu

Online kurzy jsou levnější. Sami si zvolíte, kdy se budete učit.

Stejně jako v případě prezenčního studia si vyberete specializované zaměření.

Lektor s vámi komunikuje přes online chat.

Zaplatili byste si kurzy přes internet? Nebo vám přijdou online školení jako zbytečná ztráta času a peněz?

Neváhejte a napište nám. Váš názor nás zajímá.

Related Post