Štítky, karty a etikety: Vytiskněte si vlastní

Jestli podnikáte a nabízíte různé výrobky, pak víte, že etikety nebo štítky jsou nedílnou součástí každého produktu. Jsou na visačkách oděvů, obalech potravin či spotřebního zboží. Jej totiž musíte opatřit právě popisky o složení, skladování atp. Jaká je nabídla ve sféře etiket a štítků? A můžete si je vytisknout sami? Ano, můžete.

Popis na zboží – tiskárna štítků

Pokud vyrábíte sériové zboží, pak jej potřebujete opatřit různými štítky. Je na vás, jestli si necháte etikety natisknout na zakázku, nebo se vám bude hodit tiskárna štítků, která se využije spíš v menším provozu. Nejde však o finančně náročný nástroj. Stolní tiskárny jsou praktické a využijí se například v kancelářích. A jak si vybrat ten správný štítek? Dobře si změřte plochu, kam se bude lepit. Nechte si poradit, jaký bude průměr dutinky a návin kotouče, protože samolepící etikety se dodávají na kotoučích v různých rozměrech a návinech. Pokud prodáváte zboží skladované v náročnějších podmínkách (vlhké prostory, mrazicí boxy, oblasti, kde se často mění teplota), kde by obyčejné papírové etikety zmizely, rozpustily se, sedřel by se popis, pak využijete spíš plastové štítky. Tiskárna etiket zvládne mnohé a odborníci v této sféře vám poradí.

Tiskárna plastových karet i v pohodlí domova

Máte sdružení a potřebujete členskou kartičku? Jste obchodník a chcete svým zákazníkům darovat pěknou slevovou poukázku? Opět je tu pro menší množství možnost tisknout si v pohodlí malé kanceláře i domova vyrobit pěknou kartičku. Stačí vám k tomu tiskárna karet. Nabízí širokou škálu hardwaru i softwaru, které slibují prvotřídní tisk. Manipulaci s přístrojem zvládne každý, snadno se instaluje a lehce ovládá. Díky malým rozměrům se vejde do každé kanceláře. Pestrou nabídku příslušenství pro tisk a vše, co se štítky, etiketami či kartami souvisí, nabízí e-shop https://eshop.barco.cz, kde si můžete vybrat některý z výrobků nebo vám firma poskytne službu přímo na míru.

Related Post